2018.10.17

Pierwszoklasiści w Koronie

Uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w 16. edycji akcji "Pierwszaki Zdrowo i Bezpiecznie do Szkoły", której organizatorem było Echo Dnia. Spotkania w ramach akcji Pierwszaki, to nie tylko zabawa. To również nauka. Strażacy, policjanci i pracownicy służby zdrowia opowiadali, jak zachować bezpieczeństwo na drodze do szkoły i co robić w przypadku pożaru czy innego wypadku. Nie zabrakło również porad na temat zdrowia i zdrowego trybu życia.
Spotkanie zakończyło przedstawienie przygotowane przez pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Rolniczego- "Krusikowo". Dzieci dowiedziały się jak beziecznie zachowywać się w domu oraz w gospodarstwie rolnym. Po obejrzeniu spektakli wszystkie dzieci otrzymały odblaski od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Następnie udały się do Multikina, by wspólnie obejrzeć bajkę.

Pierwszoklasiści w Koronie