2018.10.10

Wycieczka do "Planety Klocków"

Zabawy z klockami "LEGO" to niezwykła frajda. 10.10.2018r. dzieci z punktu przedszkolnego oraz oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcami wybrali się do "Planety Klocków" w Kielcach. Jest to magiczna kraina klocków Lego, która zachwyca swym wnętrzem. Na wstępie dzieciom została przedstawiona historia powstania wyżej wymienionych klocków. Następnie dzieci wraz z pomocą opiekunów ozdabiały koszulki, które na pamiątkę wzięły ze sobą do domu. Wolny czas przeznaczyły na zabawę w piaskownicy z klockami Lego, budowaniu muru wokół zamku z ogromnych klocków oraz innych budowli, graniu w ping ponga, piłkarzyki, wspinaczce po ściance oraz oglądaniu konstrukcji z klocków. Zabawa była świetna, dzieci były zachwycone widokiem tylu klocków. Z pewnością ten wyjazd zostanie przez nie na długo zapamiętany, a pamiątka, czyli koszulka z którą wrócili do domu będzie przypominała im o tym miejscu.

Wycieczka do "Planety Klocków"