2017.12.20

Święta, Święta...

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia 20 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyło się przedstawienie w języku polskim i angielskim   MERRY CHRISTMAS – WESOŁYCH ŚWIĄT przybliżające tradycje świąt w Polsce i krajach anglojęzycznych. Uczniowie śpiewali piosenki i kolędy  w obu językach ,a także składali życzenia. Opiekunami tego przedstawienia były Pani Magdalena Rozumek i Pani Aleksandra Wójcik.

21  grudnia odbyły się szkolne jasełka z udziałem całej społeczności uczniowskiej, nauczycieli, rodziców ,a także gości.

Po jasełkach wszyscy przełamali się opłatkiem składając sobie najlepsze życzenia i wzięli udział w wigilii szkolnej przygotowanej dzięki uprzejmości i pomocy rodziców i , Pani dyrektor i pań z obsługi szkoły.