2017.11.15

Pierwszaki w Koronie

W dniu 15go listopada 2017roku nasi uczniowie z pierwszej klasy wraz z wychowawcą panią Anną Telką-Maciejską uczestniczyli w Akcji Pierwszaki organizowanej przez Echo Dnia Kielce .Spotkanie to miało miejsce w centrum handlowym Korona.Na dzieci czekało wiele atrakcji,konkursów,i zabaw.Oprócz pracowników Echa Dnia w spotkaniu z pierwszoklasistami uczestniczyli również:policjant,strażak oraz pracownicy KRUS ,którzy oprócz pogadanek brali również czynny udział w zabawach oraz konkursach.Wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach i konkursach.Po rozdaniu nagród uczniowie zostali zaproszeni do pamiątkowego zdjęcia.Po czym powrócili do domu wraz z uczniami pozostałych szkół podstawowych z naszej gminy.

Pierwszaki w Koronie