• Strona główna
  • Mapa strony
  • Kontakt

Aktualności

2017.10.13

Ślubowanie klasy 1.

W dniu 13go października 2017roku odbyła się w naszej szkole ceremonia ślubowania pierwszoklasistów.Ślubowanie uczniów to piękna tradycja. Ceremoniał naszej szkoły uwzględnia strój galowy, przysięgę na sztandar oraz pasowanie przez dyrektora na ucznia .
Na wstępie uroczystości dyrektor szkoły powitała  wszystkich gości,w tym rodziców i uczniów  oraz przedstawiciela Urzędu Gminy pana sekretarza Wojciecha Furmanka .
Zanim jednak pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej przedstawili program artystyczny wraz z kolegami i koleżankami klas II i III pod kierunkiem pań Aleksandry Mendak oraz pani Anny Telka-Maciejskiej.Po czym nastapiła ceremonia uroczystego ślubowania. Na zakończenie pierwszoklasisci zostali obdarowani upominkami od starszych kolegów a takze od pana sekretarza Wojciecha Furmanka.Ślubowanie uczniów klasy pierwszej  to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców, dziadków, bliskich. Pięknie zaśpiewane piosenki, z przejęciem wyrecytowane wiersze, wycisnęły niejedną łezkę z oczu bliskich. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.  

Ślubowanie klasy 1.

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.