2016.12.28

Jasełka 2016

Uczniowie naszej szkoły w czwartek 22 grudnia wystawiły jasełka. Licznie zebrała się cała szkoła, ale również pojawili się rodzice, którzy chętnie chcieli zobaczyć jak ich pociechy radzą sobie na scenie. Przedstawienie zaczęło się od wspólnego odśpiewania kolędy "Dzisiaj w Betlejem...", następnie uczniowie przepięknie odegrali historię narodzin Jezusa, za co dostali ogromne brawa. Mali artyści byli bardzo zaangażowani i świetnie wcielili się w powierzone role, co zawdzięczamy nauczycielom odpowiedzialnym za przedstawienie jak również rodzicom, którzy przygotowali dla nich specjalne stroje. Przepiękna dekoracja i ten występ sprawiły, iż było czuć ducha Świąt Bożego Narodzenia. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim zgromadzonym życzenia bożonarodzeniowe i rozdała opłatki, którymi uczniowie mieli się podzielić między sobą. Następnie zaprosiła wszystkich na poczęstunek wigilijny.

Jasełka 2016

E. Pożoga