2015.09.01

Witamy w roku szkolnym 2015/ 2016!

Pierwszego września o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Uczniowie, wraz z rodzicami, przybyli, aby wspólnie rozpocząć kolejny etap edukacji. Dźwięk dzwonka uświadomił, że wakacje już minęły i czas wracać do szkolnych obowiązków. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu narodowego oraz krótkiej refleksji, która przypomniała uczniom o rocznicy wybuchu II wojny światowej, Pani Dyrektor Beata Domańska- Kózka przedstawiła sylwetki nowych nauczycieli oraz zapoznała rodziców ze sprawami organizacyjnymi szkoły. W Gronie Pedagogicznym serdecznie witamy mgr. Mirosława Rubinkiewicza- nauczyciela wychowania fizycznego oraz księdza Adama Bałchanowskiego.

W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów, jak najlepszych osiągnięć w nauce, wiary w własne możliwości oraz pogody ducha i uśmiechu na co dzień!

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne