2020.01.22

Dzień Babci i Dziadka 22.01.2020r

22 stycznia w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Tego dnia Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia i wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Oklaskom nie było końca. Babcie i Dziadkowie otrzymali od swoich wnucząt upominki i słodkiego buziaka, a rodzice przygotowali na tę uroczystość pyszny poczęstunek. Wychodząc Babcie i Dziadkowie dziękowali za moc dostarczonych wzruszeń. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.