2020.01.23

Zabawa karnawałowa 2020

W dniu 23-go stycznia 2020 roku odbyla się w naszej szkole zabawa karnawalowa z udzialem grupy animacyjnej. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zabawach zorganizowanych przez prowadzących oraz w zabawach tanecznych.Wśród dzieci można było podziwiać przepiękne stroje postaci z bajek np. księżniczek czy innych fantastycznych bohaterów.Serdeczne podziękowania składamy rodzicom za duży wkład w przygotowywania wizerunków swoich pociech.Starsi uczniowie z klas IV-VIII poza beztroską zabawą chętnie ujawniali talenty wokalne, aż miło było posłuchać wspólnego, beztroskiego śpiewu znanych przebojów muzycznych. Mamy nadzieję, że był to udany wstęp do feryjnego wypoczynku.W imieniu dyrekcji oraz całego grona pedagogicznego życzymy wszystkim uczniom udanego wypoczynku, wielu atrakcji, a przede wszysykich bezpiecznych ferii.

Zabawa karnawałowa