2019.12.06

Mikołajki

6 grudnia do naszego przedszkola zawitał specjalny gość – Święty Mikołaj! Tego dnia nasze przedszkolaki wyglądały jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo – po prostu czerwono i ,,mikołajkowo”. Od rana w przedszkolu panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa. Niekiedy rozbrzmiewały dzwoneczki… to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż. Wreszcie … Przyjechał!! – PRAWDZIWY – ŚWIĘTY MIKOŁAJ!  To był naprawdę niezwykły gość, który obdarował prezentami wszystkie dzieci. Dla naszego gościa mieliśmy również prezent – laurkę.  Przedszkolaki za otrzymane prezenty podziękowały Mikołajowi piosenkami i wierszykami. Przedszkolaki z ogromną radością zaprosiły Mikołaja na przyszły rok.

Mikołajki

Mikołaj