2019.11.04

List od prezydenta Andrzeja Dudy

W dniu 04 listopada 2019r nasza szkoła otrzymała list od prezydenta Andrzeja Dudy oraz flagę Polski z podziękowaniami za udział w projekcie "Piękna Nasza Polska Cała". Projekt prowadziły panie:Aleksandra Mendak,Anna Telka- Maciejska oraz pani Elżbieta Stefańczyk wraz z uczniami klas:II,III,V.Opiekunowie wraz z uczniami przygotowywali podczas projektu wiele kreatywnych przedsięwzięć , kształtujących w młodych ludziach ducha patriotyzmu oraz wzbudzających w uczestnikach zaciekawienie poznawaniem naszej historii oraz tradycji narodowych. Uczniowie chętnie podejmowali powierzone im zadania i wykazywali się pomysłowością oraz dużą wiedzą o kulturze naszego kraju, a także o tradycjach i folklorze naszego regionu. Pan prezydent oprócz serdecznych podziękowań dla organizatorów oraz wszystkich jego uczestników ,podkreślił również istotę projektu,który miał na celu poznanie rodzimej historii oraz tradycji, co ma ogromne znaczenie dla trwania naszego narodu.

Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje opiekunom za kreatywne działania wspierające zamiłowanie uczniów do Naszej Ojczyzny oraz ich ogromne zaangażowanie we wszelkie przedsięwzięcia związane z utrwalaniem i poszerzaniem wiedzy na temat historii Polski, a także jej tradycji.

List od prezydenta Andrzeja Dudy