2019.10.27

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019 roku klasy IV - VIII wzięły udział w IX Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Klasy IV - VI sprawdzały swoje możliwości w gotowych działaniach, które były podzielone na trzy zestawy: I zestaw to działania za 1 punkt, II zestaw to działania za 2 punkty, a III zestaw to działania za 3 punkty. Każdy zestaw składał się z 20 przykładów i to uczniowie musieli zdecydować, które im się opłaca rozwiązać, żeby zdobyć jak najwięcej punktów w ciągu 20 minut. Natomiast klasy VII - VIII sprawdzały swoje możliwości w zróżnicowanych zadaniach z tabliczki mnożenia związanych z logicznym myśleniem. Podsumowując do akcji przystąpiło 18 uczniów naszej szkoły, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek, natomiast zwycięzcy dodatkowo nagrodę rzeczową. Do grona zwycięzców z poszczególnych klas zaliczamy Gabrielę Milanowską (kl. 8 ), Kacpra Kwietnia (kl. 7), Marcina Skrzyniarza (kl. 6), Piotra Synowca (kl.5) oraz Kacpra Brache ( kl. 4). Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia